Нейтан Блечарзік :”Коли вибираєте партнера, вибирайте того, хто працює так само наполегливо, як і ви”

23/05/2012 | | Прокоментуй!

Нейтан Блечарзік

Нейтан Блечарзік – один із засновників популярного інтернет-сервісу Airbnb, який дозволяє людям, з одного боку, здавати своє житло в оренду, а з іншого, орендувати унікальні квартири і будинки по всьому світу.

___________________

Ідея створити компанію з’явилася у жовтні 2007 року. Я мав ще двох партнерів. Тоді ми не знали, що саме хочемо робити, але знали точно, що хочемо працювати разом.

Браян, Джо і я знімали разом житло. Але нам підняли плату за оренду, і я надумав з’їжджати. Тоді проходила дизайнерська конференція, всі готелі міста були забиті. І нам прийшла в голову ідея здати людям вільну кімнату, щоб трохи заробити. У результаті до нас заїхала 35-річна жінка з Бостону, хлопець з Індії і батько п’яти дітей з Юти. Ми гарно провели час і заробили тисячу доларів. Це був дуже спонтанний досвід.

Коли вибираєте партнера, вибирайте того, хто працює так само наполегливо, як і ви.

Перевага Airbnb у тому, що ми знайдемо житло для кожного. Якщо житло виявилось не таким, як на фото, ми повернемо вам гроші.

Коли виникали якісь труднощі в компанії, я навіть і не думав її покидати, бо це означало б, що я покидаю і своїх друзів, які зі мною працюють.

Я не думаю ні про що інше, окрім Airbnb, бо це один з найуспішніших моїх проектів.

Ми гарантуємо, що гроші наших клієнтів у безпеці.

Наша компанія пропонує таке житло, яке ви ніде не знайдете, наприклад, будинки з дерева.

Якщо ви хочете, щоб сайт був успішним, перш за все він має гарно виглядати. Тому ми й питаємо наших клієнтів: «Чи ви хочете, щоб професійний фотограф зробив фото вашого житла?». І ця послуга для них є безкоштовною, хоча нам це коштує багато грошей. Але ми розуміємо, що сайт – це обличчя нашого бренду.

Якщо ваш будинок пошкодять, то наша компанія випише вам чек. Такого не робить практично ніхто.

Люди, які приходять до нас працювати і зацікавлені у тому, що ми робимо, не потребують мотивації для роботи, вони уже мотивовані.

Кожного року ми даємо нашим працівникам 2 тис. доларів, щоб вони подорожували, користуючись послугами Airbnb. Таким чином вони і відпочивають, і краще пізнають продукт, з яким працюють.

Ми сфокусовані на тому, щоб ви, подорожуючи, отримали унікальний досвід, і це починається із вашого житла.

Ми працюємо над тим, щоб люди після подорожі сказали: «Ми добре провели час, і цього б не сталося без Airbnb».

Фото - Тарас Безпалий
Спільно з Comman Business School та Наш Киев

Також варто прочитати:

Залишити коментар