10 українських брендів, які варто покласти під ялинку

27/12/2011 | | Прокоментуй!

10 українських брендів

Редакція Interviewer відібрала 10 українських брендів, які кожен захоче знайти під ялинкою у новорічну ніч. Або ж, якщо ви ще не визначилися, чим потішите близьких, то ці подарунки приємно не тільки отримувати, але й дарувати. Зазначимо, що кожен із цих продуктів - суб’єктивний вибір редакції. Ми не співпрацюємо з виробниками. Ми просто таким чином допомагаємо тим, хто хоче нам зробити подарунок.

___________________


Електронна книга Pocketbook
Технології. Книжка. Зручність
Електронна книга є хітом різдяних продаж уже 3 роки поспіль. Цей продукт особливо приємний тим, що саме українська компанія є одноим із лідерів світового ринку.

Прикраси Zarina
Коштовності. Розкіш. Впевненість.
Коштовності від ювелірного дому ZARINA - прикраси для справжніх жінок, які не звикли приховувати свої почуття і емоції. Кожне з них - чудовий і яскравий сплеск краси, ода ніжної жіночності і тріумф індивідуального стилю.

Іграшки Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас
Свято. Радість. Краса.
Унікальні ялинкові прикраси ручної роботи, які наповнять вашу домівку радістю та теплом.

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Книга. Цікавість. Традиції
Успіх видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» демонструє хибність поняття «Сізіфова праця». Його директор Іван Малкович уже сімнадцятий рік доводить, що кожна, здавалося б, абсолютно невигідна з комерційної точки зору діяльність здатна з часом не просто приносити непогані прибутки, а й стати національним символом і міжнародним брендом.

Zaya Beautes Fashion House
Чуттєвість. Пристрасть. Зайці.
Студія унікальних витворів чуттєво-розгнузданого мистецтва. В компанії описують свій продукт просто: “Ми створили стиль Пристрасного, Чуттєвого і Персоналізованого подарунку”.

Manekibook
Шкіра. VIP. Аксесуар
Надзвичайно стильні та елегантні записники, модні шкіряні аксесуари, які просто хочеться мати. Усю продукцію виготовляють із італійської шкіри. Записники мають змінні блоки, тобто, коли місце для записів закінчиться, його можна просто замінити.

Львівська майстерня шоколаду
Смачно. Щиро. Шоколад.
Львівській майстерні тільки 2 роки, а вона вже стала культовим явищем і місцем паломництва для десятків тисяч туристів. У Львові ви навіть можете поспостерігати за роботою кондитерів. А цьогоріч дві Львівські майстерні шоколаду відкрили і у Києві.

Syndicat
Мода. Стиль. Культура.
Український бренд одягу Syndicat - це стиль, мода, життєва позиція. Ми вважаємо, що команда дизайнерів і ентузіастів, які стоять за цим брендом, заслуговує на те, щоб їхні шедеври посіли почесне місце у вашїй шафі.

Вино “Колоніст”
Вино. Свято. Друзі
Вино для всіх як для себе - ось головний принцип роботи компанії. Ця торгова марка досиить молода, але вже знайшла своїх шанувальників і її рекомендують знавці.

Бабусині вязані шкарпетки
З кожним роком таких подарунків стає все менше і менше, але цей бренд вічний і посідає чільне місце в рейтингу бажаних подарунків. Якщо ви не впевнені, що й цього року бабуся в’яже вам шкарпетки, просто познайомте її з цим рейтингом. Якщо ж ви бажаєте придбати божественні шкарпетки заходьте на sammy-icon.com (Божевственные Носки, Носочки)

Також варто прочитати:

Залишити коментар