Голлівуд vs Україна

28/02/2012 | | Прокоментуй!

фільми з Україною

Оскар в Україну і цього року не привезли. Але не варто дуже через це переживати. Зате Доктор Хаус прорекламував нас на увесь світ. Ходять чутки, що після виходу славнозвісної 13ої серії, «Кобзар» зник з книжкових магазинів світу за лічені години. І ми вирішили дізнатися, коли ще у світової спільноти була можливість почути про Україну з екранів кінотеатрів.

___________________


Пограбування по-італійськи, 2003
Один із героїв фільму двоюрідний брат боса української мафії. Найцікавіша для нас фраза цього фільму: «Ніколи не жартуй з матінкою природою, тещею і чортовими українцями».

Світло навколо, 2005
Це екранізація однойменного роману Джонатана Сафрана Фоера. Розповідається про Україну очима іноземного туриста. Це така собі збірка стереотипів про нас. Часто це виходить досить кумедно.

Збройний барон, 2005
Фільм про емігранта з України, який став одним із найбільших нелегальних торговців зброєю у світі. Юрій Орлов родом із Одеси, а зіграв його Ніколас Кейдж.

Незнайомка, 2006
Краще б так і не згадували, але й на тому дякуємо. Головна героїня – українська повія, яка працює в Італії і потрапляє в рабство. Україна тут – як джерело поповнення світової секс-індустрії.

Бруд і мудрість, 2008
Сама Мадонна зняла фільм про українського емігранта Андрія, який приїхав підкорювати Нью-Йорк зі своєю циганською рок-групою Gogol Bordello. Головну роль, тобто себе самого ж, зіграв українець Євген Гудзь, вокаліст Gogol Bordello.

2012, 2009
Тут Україну презентує літак Ан-225 «Мрія». Він належить російському міліардерому і відіграє визначальну роль в руйнуванні Лас-Вегасу. Щоправда, власник літака впевнено каже, що це російська розробка, але ж ми з вами знаємо правду.

Трансформери 3: Темний бік Місяця, 2011
США відправляють в Чорнобиль автоботів, щоби вони дослідитили техногології прибульців. У фільмі можна побачити 4ий енергоблок, який видніється одразу за дороговказом «Чорнобиль».

Перевізник 3, 2008
У фільмі викрадають доньку українського міністра Валентину для того, аби домогтися офіційного дозволу на утилізацію отруйних відходів в Україні. Задача головного героя – доправити Валентину із Європи в Одесу.

Також варто прочитати:

Залишити коментар