Воля до перемоги

22/11/2011 | | 1 коментар

Нік Вуйчич

Нік Вуйчич - людина, у якої ми ще не взяли інтерв’ю, але з якою дуже хочемо вас познайомити. Він народився не таким, як всі. Він народився іншим, але кращим, сильнішим, впевненішим. Нік Вуйчич не має рук і ніг, але він має надзвичайну силу волі. У свої 26 років Нік досягнув набагато більше, ніж більшість тих, у кого є все.

___________________

Нік Вуйчич народився без рук і без ніг. Щоправда, у нього було щось на подобі стопи і з допомогою цього він навчився багатьом речам: ходити, писати, друкувати і навіть плавати. Суспільство цуралося Ніка. Батьки купили йому металеві руки і ноги, але вони були надто важкі і хлопець так і не навчився ними користуватися. В 8 років він вирішив втопитися в ванній. “Я повертався обличчям до низу, але було важко втриматися. Нічого не виходило. За цей час я уявляв свій похорон - і зрозумів, що не можу себе вбити. Тоді я зрозумів, що я не просто людина без рук і без ніг. Я творіння Господа”.

В 19 років Нік вивчав фінасове планування і йому запропонували виступити з промовою на 7 хвилин. Уже через 3 хвилини зал плакав. Одна дівчина піднялась на сцену, обійняла його і сказала: “Ніхто ніколи не говорив мені,що любить мене. Ніхто ніколи не говорив мені, що я гарна така, як є. Моє життя сьогодні змінилося”. Тоді Нік зрозумів, чим хоче займатися в житті.

Він став професійним оратором. Його вже почули більше трьох мільйонів людей. Сьогодні він президент благодійної організації. Нік переконаний, що невдача - це не кінецю Головне те, як ви фінішуєте.

Сподіваємося, що ця короткометражка з Ніком в головній ролі змінить щось і у вашому житті

Джерело dirty.ru

Також варто прочитати:

{ 1 коментар… читати далі, або прокоментувати }

Fresh Fish 06/12/2011 о 00:47

Молодець!
Знімаю перед ним капелюха.
Коли вперше побачив короткометражний фільм “Цирк Баттерфляй” (десь із 2 місяці тому), то навіть не уявляв, що у виконавця головної ролі виявиться таке геройське життя та терниста біографія. Я знаю чимало людей, які не вміють цінувати, не те що можливість вільного пересування у просторі, а навіть… більш складних і приємних речей. Наприклад музику, кохану людину поруч, запах свіжого хліба, дитяча посмішка…
Вчіться у Ніка жити, любі інтернет користувачі!

Відповіcти

Залишити коментар