Інтерв’ю Група «По-Ма-Да!»: «Спів українською – це наша «фішка»

10/05/2011 | | 3 коментарі

Група «По-Ма-Да!»

Після творчого затишшя група «По-Ма-Да!» повертається в український шоу-бізнес. Новий склад, новий продюсер, нові пісні, нові ідеї – дует у всеозброєнні готовий підкорювати слухачів. Одна із солісток гурту, а за сумісництвом і його продюсер, - Оксана Кулай, зірка якої засвітилася ще на Кондратюковому Майдані. Друга вокалістка, Владислава Осьмачко, - автор і виконавець пісень. Юрій Нікітін продюсував «По-ма-ду!», задекларувавши проект антикризовим. Дівчата переспівали хіти «Modern Talking», написали кілька власних пісень, а потім була творча пауза. І після вимушеного мовчання настає новий етап злету у житті групи. Про творчі плани «Помади», смаки і пріоритети співачок ми порозмовляли сьогодні з вокалістками.

___________________

-Чим сьогодні живе «По-ма-да!»?

Оксана: Юрій Нікітін вже офіційно не є продюсером проекту, хоча допомагає нам у творчих починаннях. Продюсерську роботу виконую тепер я. У співавторстві із Грегом Ігнатовичем, аранжувальником гурту «Dazzle Dreams», пишемо тексти й музику.

-Оксано, ти корінна лучанка, а Влада родом з Харкова. Чи не важко «Сходу і Заходу разом» в одному дуеті?

Оксана:  Навпаки. Так навіть цікавіше. Ми як інь і янь – дві взаємодоповнюючі енергії. Навіть у блондинок фарбуємося по черзі.

Ми як інь і янь – дві взаємодоповнюючі енергії.

Влада: У нас різні друзі у середовищі шоу-бізнесу, різні знайомства, а це певний плюс для творчого розвитку, оскільки у спільного дуету є загалом більше зв’язків, ніж у нас поодинці.
Кожне українське місто позитивно впливає на творчість.
x_eb782f02
-Спів лише українською – це ваша родзинка? Плануєте й надалі співати рідною мовою?

Оксана:  Так, це наша принципова позиція. Початково гурт «По-ма-да!» був задуманий як україномовний проект.

-Пісенний конкурс «Євробачення», мрія чи не всіх молодих популярних виконавців, є у ваших планах?

Влада:  Звичайно, думаємо, хоча поки що це віддалена перспектива. Спочатку треба завоювати власну країну, тоді Росію, країни Прибалтики, а вже потім підкорювати Європу.
Варто подбати про те, щоб люди знали заздалегідь співака, який претендує на європейський музичний простір.

-Оксано, ти нещодавно повернулася з подорожі до Італії. Країна відомих музикантів та емоційних людей надихнула на нові пісні?

Спочатку треба завоювати власну країну

Оксана:  Так, звичайно. Мандрівки, а особливо закордонні, - це завжди нові враження, цікавинки, емоції, що згодом трансформуються в пісні. Тож привезла із собою багато творчого натхнення. Але його необов’язково черпати десь далеко. Напевно, кожне українське місто позитивно впливає на творчість.
Початково гурт «По-ма-да!» був задуманий як україномовний проект.

x_543d7788

-У вас, молодих і красивих співачок, напевно, немало прихильників? Чим дивують шанувальники?

Оксана:  Наші прихильники – це невелика, але сформована група людей, які не забували про нас і тоді, коли ми переживали не найкращий період свого розвитку. Два роки творчої кризи – велика пауза, коли тебе можуть забути або - ще гірше - зловтішатимуться над тобою. Люди дзвонили, цікавилися. І це надзвичайно потужна моральна підтримка. Розумієш, що є для кого працювати. У нас був час, коли стояли на місці, були або ідея, або ресурси, але не синхронно. Справжні шанувальники не забули про нас. Навіть дрібнички, як-то подаровані у соціальних мережах віртуальні троянди, додають сил.

-Хто автор ваших сценічних убрань?

Влада:  Костюми та й загалом образи продумує стиліст українського музичного каналу М1 Юрій Жуйков.

-Кого слухає гурт «По-Ма-Да!»? Які пісні зараз улюблені у плеєрі?

Влада:  Це виконавці сучасної популярної української і зарубіжної музики. Люблю Крістіну Агілеру.
Оксана: А я останнім часом захопилася кубинською музикою, етнічними мотивами. Серед нових вподобань також музичний і танцювальний стиль бачата.

Ярослава Тимощук

Random Posts

{ 3 коментарі… читати далі, або прокоментувати }

Admin Interviewer 08/12/2011 о 17:54

на аві Влада зліва. Оксана відповідно)

Відповіcти

Oleg 08/12/2011 о 17:34

А хто - Оксана, а хто - Влада? Редактор, допоможи!

Відповіcти

vovo 02/07/2011 о 00:11

Залишити коментар