Інтерв’ю Руслана : «Невичерпна працелюбність, палке бажання досягти мети та непохитна віра у те, що робиш!»

13/11/2010 | | 2 коментарі

Руслана

Що таке успіх? Хто, як не Руслана, народна артистка України, автор-виконавець, тріумфальна зірка «Євробачення-2004 », власник рекламно-продюсерського агентства «Luxen Studio», знає відповідь на це питання.

____________________

-Як відомо,ти вела активну політичну діяльність: була радником прем’єр-міністра на громадських засадах, почала розробляти проект альтернативної енергетики, підвищення студентських стипендій…Чому залишила політику?

Дуже шкодую, що витратила стільки часу на політику. Це був промах з точки зору мене як музиканта. А коли я почала займатися політичними проектами, то з’ясувалося, що вони нікому з політиків не потрібні. Я зрозуміла, що це велика гра, а я вірю в справжність.

Політика - це велика гра, а я вірю в справжність.

-Під час твоєї роботи в парламенті був розроблений  ”закон Руслани”. Розкажи про нього, будь ласка.

У 2009 році музична індустрія продовжила потерпати від розповсюдження піратських дисків, оцінюючи рівень піратської продукції близько 60% усього зарубіжного репертуару. До того ж, музична індустрія повідомляє, що лише близько 8% ринку сплачують роялті за публічне сповіщення та публічне виконання. Поряд з тисячами великих та невеликих публічних закладів, які не мають ліцензії на музичне виконання, існують сотні кабельних операторів та телерадіокомпаній, включаючи національні телерадіокомпанії, які ведуть свою діяльність без оплати ліцензій по авторським правам чи суміжним правам. В кінці 2008 року мною та іншими представниками музичної індустрії у співробітництві з депутатами різних фракцій було розроблено законопроект №3503, що пропонує внесення поправок до існуючого закону про авторське право і суміжні права, а також до інших законодавчих актів. Станом на сьогодні законопроект знаходиться на стадії обговорення його подальшої реалізації. Незабаром ми сподіваємося отримати позитивний фінальний результат, який отримали вже багато країн: у Швеції, наприклад, набув чинності закон, відповідно до якого власники авторських прав на будь-який контент отримали право вимагати від будь-яких Інтернет-провайдерів видачі особистих даних користувачів, яких підозрюють у скачуванні неліцензійних матеріалів; французький парламент також затвердив закон, згідно з яким користувачів, що викачують з мережі нелегальний контент після трьох попереджень будуть відключати на рік від Інтернету. Таким чином, ця проблема турбує не тільки Україну, а й всю Європу.

-Як вважаєш, чи є взагалі в України європейське майбутнє?

Звичайно. У нашої країни надзвичайний потенціал. Україна прекрасна, самобутня держава. Якщо у державного керма стоятимуть справжні патріоти - вірю, що все буде добре!  Але не треба поспішати - зміни не можуть прийти одразу. Все-таки вже сьогодні від кожного з нас залежить подальше майбутнє України. Потрібно щиро любити Батьківщину та робити все від нас залежне, щоб у наших нащадків було світле майбутнє.

Якщо у державного керма будуть справжні патріоти - вірю, що все буде добре!

- Хто точно є найяскравішим прикладом піклування про  світле майбутнє нащадків, так це ти:  крім того, що ти співпрацюєш з ОБСЄ, пропагандуючи боротьбу з торгівлею “живим товаром” та знімаєш соціальні ролики, ти ще й чи не найчастіше з українських зірок береш активну участь у благодійних турах (під час одного з них співачка передала 100 тис. доларів Львівській реанімації). Чи будеш ти продовжувати благодійну діяльність?

Завжди. Часто я навіть не афішую цього. Добрі справи потрібно робити за покликом серця, а не на показ. Благодійність - це надзвичайно важлива справа. На жаль, не завжди виходить допомогти всім, кому хочеться, але все, що в моїх силах, я завжди намагаюся робити.

-Руслано, після того, як ти успішно поробила «все, що в твоїх силах», чи відчуваєш ти повне задоволення собою, чи погоджуєшся з висловом, що «досконалість не має меж»?

Я така ж людина, як і всі. Вважаю, що треба ставитися до себе об’єктивно. Ідеальних людей не існує. Просто треба бачити свої плюси та мінуси, завжди працювати над тим, щоб позитивних якостей було якомога більше.

-Чи часто ти просинаєшся з гострою спрагою змінити щось у своєму житті?

Іноді.

- І чого ж тобі бракує для повного щастя?

Зараз? Можливо, трішечки більше виспатися. (Сміється)

- Ти, мабуть, із тих людей, яким 24 годин у добу катастрофічно не вистачає, щоб зробити усе заплановане?

Так. У мене в голові завжди мільйон ідей, планів. Іноді не вистачає і 24 годин для реалізації всіх задумів…

Я завжди намагаюся робити все, що в моїх силах!

- Гонка гонкою, але ж хоч іноді ти дозволяєш собі зупинитись і відпочити, не відчуваючи при цьому докори сумління?

Зараз намагаюся знаходити час для відпочинку. Раніше працювала майже нон-стоп і зрозуміла, що іноді просто потрібно зупинитися, перевести подих та йти далі з новими силами. Треба знаходити час для рідних, близьких людей. Це дуже важливо.

-Чи потрібно успішній людині порівнювати себе з іншими чи краще порівнювати себе сьогоднішнього з собою завтрашнім?

З одного боку - це потрібно як певний стимул для розвитку та росту. Але треба не порівнювати, а помічати ті якості, які ти хочеш виховати у собі. Для мене найкращий приклад - мій чоловік, батьки: вони інтелігентні, розумні люди, які досягають всього у житті працею. Сподіваюся, що люди, які мене оточують, ставляться до мене так само, як і я до них. Я товариська людина. Намагаюся ставитися до всіх щиро.

- Назви, будь ласка, 3 риси свого характеру, які допомогли тобі досягнути таких значних результатів.

Невичерпна працелюбність, палке бажання досягти мети та непохитна віра у те, що робиш!

Ясмін Карімі

Також варто прочитати:

{ 2 коментарі… читати далі, або прокоментувати }

Сережа 17/11/2010 о 15:32

Очень интересное интервью.И Яся,и Руслана просто молодцы)

Відповіcти

misheL 16/11/2010 о 20:44

Ясь, умнічка)) бери приклад з Руслани - починай працювати/вчитись по ночах)))

Відповіcти

Залишити коментар