Як обрати та купити асенізатор в Україні?


Автотехніка в Україні, Важливі запитання, Новини, Потрібна інформація, Спецтехніка / Четверг, 20 июня, 2024

На сьогоднішній день спеціальний тип автомобіля на вантажному шасі, який призначений для збирання рідких побутових відходів з колекторів, відстійників, каналізації, вигрібних ям та подальшого їх транспортування до місця утилізації називається асенізатором або мулососом.

Дуже часто потребу купити асенізатор від вітчизняного виробника ВІВА мають компанії для обслуговування ЖКГ або інших ділянок населених пунктів, де не передбачено централізованої системи водовідведення. Це незамінний вид спецтехніки, яка допомагає швидко зібрати та транспортувати рідкі побутові відходи. На сьогоднішній день асенізатор – це досить потужна та сучасна машина, яка передбачає наявність сучасних вакуумних технологій відсмоктування. Головним елементом цієї системи є вбудована вакуумна помпа. Вона дає змогу створити розрідження всередині цистерни для побутових відходів, завдяки чому відбувається їх всмоктування через приймальний шланг. За допомогою спеціальних датчиків контролюється наповнюваність цистерни. Залежно від технічних характеристиках асенізатора та моделі мулососної машини, потужності помпи та об’єму цистерни, повне завантаження може тривати від 4 до 12 хвилин.

У чому полягають основні відмінності мулососа від асенізатора? Насправді ці дві спецмашини схожі по конструкції, однак якщо ми говоримо про мулосос, то окрім всмоктування донних відкладень, він може розмивати їх та ділити зібрані відходи на фракції. Мулосос більш потужний та крім вакуумного насосу, який є у асенізатора, має плунжерний насос високого тиску, а також більшу бочку та гідравлічний пістолет. Тобто, по суті, мулосос може виконувати функції асенізатора, однак асенізатор мулососом бути не може.

Щодо особливостей конструкції, то асенізатор складається з декількох основних компонентів. Це резервуар або цистерна для відходів, вакуумний насос, відсік з приймальним люком та вбудованим всмоктуючим колектором, технологічний кран для роботи системи трубопроводу та допоміжне навісне електрообладнання. Обрати найбільш оптимальний варіант асенізатора буде найкращим рішенням, адже ви зможете придбати потужну та якісну техніку, яка відповідатиме вашим потребам та вимогам.

Не забувайте звернутися за допомогою до офіційних дилерів та придбати якісну та надійну техніку із сервісним та гарантійним обслуговуванням. Технічні перевірки асенізатора стануть у нагоді, якщо ви плануєте використовувати асенізатор на протязі тривалого часу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *