Якого автора бізнес літератури обрати


Бізнес ідеї, Важливі запитання, Новини, Потрібна інформація / Четверг, 29 апреля, 2021

Правильний вибір бізнес літератури в значній мірі допоможе прискорити інтелектуальний розвиток керівника та забезпечити прийняття ним найбільш ефективних рішень.

Враховуючи наявність досить широкого вибору бізнес книг, бажано мати інформацію щодо методики вибору видань, які дійсно можуть надати змістовні рекомендації щодо ведення справ та досягнення поставлених цілей.

Одним з базових параметрів вибору є автор такої книги. Слід зазначити, що зараз існує величезна кількість творів від так званих бізнес-аналітиків, які фактично не мають керівного досвіду, а рекомендації надають виходячи з аналізу загальнодоступної теоретичної інформації. В більшості випадків подібні поради не витримають критики від людини, яка має реальний досвід керівництва підприємством.

Тому щоб придбати гарантовано змістовну книгу, можна купити бізнес літературу від одного з відомих підприємців. В такому випадку можна буде ознайомитися з рекомендаціями щодо організації власної справи від людини, яка, завдяки використанню такого методу ведення справ, досягла певного успіху.

Вказаний критерій вибору не може повністю гарантувати придбання книги з ефективними порадами, але значно зменшить ймовірність купівлі видання, в якому наведені загальновідомі істини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *