Пластикові ящики для сільського господарства


Важливі запитання, Новини, Потрібна інформація, Транспортування і тара / Понедельник, Ноябрь 26th, 2018

У сільському господарстві необхідно одне: найкраща якість за конкурентоспроможними цінами. Щоб це здійснити, ланцюжок процесів від збору врожаю до сховища і подальшої обробки до торгівлі повинна функціонувати плавно.

Виробник пластикових коробок (producent skrzynek plastikowych) пропонує широкий асортимент контейнерів і варіанти транспортування фруктів і овочів.
Крім усього іншого, для цього потрібні пакувальні рішення, які гарантують, що товар досягне місця призначення неушкодженим і свіжим. Пластикові контейнери (pojemniki plastikowe) і ящики, використовувані для зберігання і транспортування чутливих товарів, таких як фрукти і овочі. Адже ці продукти піддаються впливу таких факторів навколишнього середовища, як тепло або вологість. Ці фактори можуть привести до того, що їх зміст передчасно почне гнити.

Пластикові коробки (skrzynki plastikowe) виготовлені з поліпропілену або поліетилену, міцні, не б’ються, забезпечують хорошу циркуляцію повітря і захищають ніжне вміст від ушкоджень під час транспортування і гниття. Крім того, вони завжди однакові за розміром і вагою. Вони стійкі до перепаду температури. Їх термін служби при правильному обігу складає до десяти років навіть при несприятливих погодних умовах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *